Wiadomości

Bójka w autobusie MZK

12 sierpnia 2021, 18:00
fot. Dawid Nowakowski
W środowy wieczór doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami w autobusie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie. Autobus zatrzymał się na przystanku przy Łaźni. Jednak zanim na miejsce przyjechała policja, mężczyźni zdążyli uciec. Na sam koniec rozpylili gaz pieprzowy w pojeździe. Sprawą zajmuje się policja.

- Zadyma w autobusie MZK na przystanku koło Łaźni. W użyciu gaz łzawiący – otrzymaliśmy w środowy wieczór wiadomość pod numerem 45 00 66 400 od naszego czytelnika. Faktycznie w środę 11 sierpnia około godz. 21.30 na przystanku autobusowym „Łaźnia” przy ul. Jagiełły stał autobus linii 124, a obok nadzór ruchu.

- W autobusie doszło do bójki pomiędzy dwoma mężczyznami. Kiedy autobus zatrzymał się na przystanku, na miejsce została wezwana policja, ale zanim na miejsce przyjechał patrol, mężczyźni biorący udział w bójce uciekli. Jeden z nich wybiegając z autobusu, rozpylił w środku gaz pieprzowy – opowiada Marcin Pejski, rzecznik prasowy Miejskiego Zakładu Komunikacji w Gorzowie.

Na szczęście nikomu z pasażerów i kierowcy nic się nie stało. Sprawą zajmuje się policja. Został zabezpieczony monitoring, który znajdował się w autobusie. - Prowadzimy postępowanie w tej sprawie. Ustalamy okoliczności tego zdarzenia. To wszystko co mogę na ten temat powiedzieć – komentuje Magdalena Ziętek z Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości