• Dziś 10°/3°
  • Jutro /4°
  • Pojutrze /-2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Na Kombatantów pojawił się już nowy asfalt [film]

3 sierpnia 2021, 12:22
foto: Marcin Kluwak
Firma Eurovia Polska S.A. uwija się przy remoncie pierwszego odcinka ul. Kombatantów. Wymienione zostały już krawężniki i sfrezowana stara nawierzchnia. Na części jezdni została już ułożona warstwa nowego asfaltu. Inwestycja powinna być gotowa do końca sierpnia.

Remontem pierwszego odcinka ul. ul. Kombatantów od wysokości galerii Feeria do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej i Grota-Rowerckiego zajmuje się firma Eurovia Polska S.A. z Kobierzyc za kwotę 1 mln 11 tys. zł. 

W lipcu zostały wymienione krawężniki oraz sfrezowano starą nawierzchnię. Natomiast wraz z początkiem sierpnia wykonawca przystąpił do układania nowej warstwy asfaltu na części jezdni. Nowa nakładka asfaltowa pojawiła się na pasie od strony galerii Feeria w kierunku ul. Armii Krajowej i Grota Roweckiego. Przed firmą Eurovia Polska S.A. jeszcze ułożenie nowej warstwy asfaltu na drugiej części jezdni oraz wykonanie warstwy ścieralnej.

Równocześnie trwają prace przy przebudowie chodników oraz regulacji istniejących wlotów na skrzyżowaniach. Inwestycja powinna zostać zakończona do końca sierpnia 2021 roku.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości