• Dziś 30°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 10
Wiadomości

Śmiertelny wypadek na Kasprzaka. Mercedes wjechał w ciężarówkę [film i zdjęcia]

18 lipca 2021, 23:42
W niedzielny wieczór po godz. 23 przy ul. Kasprzaka doszło do tragicznego wypadku. Kierujący samochodem marki mercedes uderzył w tył pojazdu ciężarowego. W wyniku wypadku zginął kierowca mercedesa, natomiast pasażer został ranny.

W niedzielny wieczór 18 lipca o godz. 23.06 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku na światłach przy ul. Kasprzaka. Na miejsce zostały wysłane trzy zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie.

Na światłach przy zjeździe z S3 doszło do zderzenia samochodu osobowego marki mercedes i ciężarówki. Pojazd ciężarowy jechał od strony stacji paliw BP i zjechał na lewy pas, aby skręcić na trasę S3 w kierunku Szczecina. Tuż za nim jechał kierujący samochodem osobowym marki mercedes, który z niewyjaśnionych przyczyn uderzył w tył pojazdu ciężarowego. Siła uderzenia była na tyle duża, że część karoserii z mercedesa został na tyle pojazdu ciężarowego. Ponadto w osobówce zostało urwane koło.

- W wyniku wypadku zginął 20-letni mężczyzna kierujący mercedesem. Natomiast pasażer trafił pod opiekę pogotowia, nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci wyjaśniają w jakich okolicznościach doszło do tego tragicznego zdarzenia. Będzie prowadzone postępowanie w tej sprawie. Zostaną przesłuchani świadkowie – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie

 

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości