Wiadomości

Tragedia w Gorzowie. Z okna wieżowca wyskoczył mężczyzna

16 lipca 2021, 20:58
fot. Damian Pyta
W piątkowy wieczór doszło do tragicznego zdarzenia w jednym z wieżowców na Placu Staromiejskim w Gorzowie. Z okna wieżowca na jednym z najwyższych pięter wyskoczył mężczyzna. Niestety zginął na miejscu. Prokurator wraz z grupą dochodzeniowo-śledczą wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Informację o tragicznym zdarzeniu na Placu Staromiejskim otrzymaliśmy w piątkowy wieczór 16 lipca o godz. 20.30 od czytelnika pod numerem 45 00 66 400. - Ktoś wyskoczył z okna. Na miejscu jest policja i karetka – relacjonuje nasz czytelnik.

Policja potwierdza, że doszło do tragedii. - 30-letni mężczyzna wyskoczył z okna na klatce schodowej jednego z wieżowców na Placu Staromiejskim. Niestety lekarz stwierdził zgon. Na miejscu pracuje prokurator i grupa dochodzeniowo-śledcza, którzy będą wyjaśniać w jakich okolicznościach doszło do tragedii – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Mężczyzna wyskoczył prawdopodobnie z wysokości 9 lub 10 piętra. Śledczy będą wyjaśniać czy było to samobójstwo czy też zdarzenie o charakterze kryminalnym.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości