Wiadomości

Zwłoki mężczyzny znalezione nad jeziorem w Karninie

7 lipca 2021, 10:12
fot. Lubuska policja /zdjęcie ilustracyjne
W poniedziałkowe popołudnie na dzikiej plaży w Karninie koło Gorzowa doszło do dramatycznego odkrycia. Mieszkanka Karnina, która wybrała się na spacer z psem, znalazła nad jeziorem zwłoki mężczyzny. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny.

O tragicznym zdarzeniu nad jeziorem w Karninie koło Gorzowa poinformowała nas czytelniczka Aleksandra. W poniedziałek 5 lipca około godz. 13 na dzikiej plaży w Karninie zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Na miejsce została wysłana policja, grupa dochodzeniowo-śledcza i prokurator. 

- Osoba spacerująca nad jeziorem zauważyła zwłoki mężczyzny i powiadomiła służby. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która da odpowiedź na pytanie co było przyczyną śmierci mężczyzny – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Trwa ustalanie tożsamości mężczyzny, ponieważ nie miał przy sobie żadnych dokumentów. Wiadomo, że jest to mężczyzna w średnim wieku.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości