• Dziś 14°/5°
  • Jutro 11°/2°
  • Pojutrze 11°/2°
  • Jakość powietrza (CAQI): 15 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarówką. Nie żyje kierująca volkswagenem [zdjęcia]

1 lipca 2021, 07:14
fot. Wypadki Gorzów
W czwartek nad ranem doszło do tragicznego w skutkach wypadku na tzw. starej trójce z Gorzowa do Myśliborza. Na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo i pojazdu ciężarowego. Kobieta kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w czwartek o godz. 5.27 zgłoszenie o wypadku na tzw. starej trójce z Gorzowa do Myśliborza. Na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo i samochodu ciężarowego. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. 

- Kierująca volkswagenem jechała w stronę Gorzowa. W pewnym momencie, z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym. Lekarz stwierdził zgon kobiety kierującej volkswagenem. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin. Kierowcy jadący w stronę Myśliborza powinni jechać objazdem drogą ekspresową S3 lub lokalnymi drogami przez Ściechówek, Smoliny, Staw i Trzcinną.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

Fotoreportaż


1/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

1/4 Tragiczny wypadek na starej

2/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

2/4 Tragiczny wypadek na starej

3/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

3/4 Tragiczny wypadek na starej

4/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

4/4 Tragiczny wypadek na starej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości