Wiadomości

Czołowe zderzenie volkswagena z ciężarówką. Nie żyje kierująca volkswagenem [zdjęcia]

1 lipca 2021, 07:14
fot. Wypadki Gorzów
W czwartek nad ranem doszło do tragicznego w skutkach wypadku na tzw. starej trójce z Gorzowa do Myśliborza. Na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo i pojazdu ciężarowego. Kobieta kierująca volkswagenem zginęła na miejscu. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał w czwartek o godz. 5.27 zgłoszenie o wypadku na tzw. starej trójce z Gorzowa do Myśliborza. Na wysokości miejscowości Jastrzębiec doszło do czołowego zderzenia volkswagena polo i samochodu ciężarowego. Na miejsce zostało wysłanych pięć zastępów straży pożarnej, policja i pogotowie. 

- Kierująca volkswagenem jechała w stronę Gorzowa. W pewnym momencie, z niewiadomych przyczyn zjechała na przeciwległy pas i czołowo zderzyła się z prawidłowo jadącym pojazdem ciężarowym. Lekarz stwierdził zgon kobiety kierującej volkswagenem. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora, którzy będą wyjaśniać dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Droga w miejscu wypadku będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin. Kierowcy jadący w stronę Myśliborza powinni jechać objazdem drogą ekspresową S3 lub lokalnymi drogami przez Ściechówek, Smoliny, Staw i Trzcinną.

Fotoreportaż


1/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

1/4 Tragiczny wypadek na starej

2/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

2/4 Tragiczny wypadek na starej

3/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

3/4 Tragiczny wypadek na starej

4/4 Tragiczny wypadek na starej "trójce"

4/4 Tragiczny wypadek na starej

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości