• Dziś -2°/-6°
  • Jutro -1°/-4°
  • Pojutrze -1°/-6°
  • Jakość powietrza (CAQI): 64 Bywało lepiej… To nie jest najlepszy dzień na wyjście.
Wiadomości

Ciężarówka uderzyła w bariery na S3

30 czerwca 2021, 11:40
fot. Pomoc Drogowa Anhol
W środowy poranek na 82 km trasy S3 na węźle Gorzów Północ doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący samochodem ciężarowym marki MAN uderzył w bariery energochłonne na zjeździe z węzła. Wszystko przez to, że kierujący drugim pojazdem ciężarowym dokonał nieprawidłowej zmiany pasa i zahaczył o ciężarówkę marki MAN, co doprowadziło do zerwania plandeki z naczepy pojazdu.

W środę 30 czerwca o godz. 9.50 dyżurny gorzowskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem pojazdu ciężarowego na 82 km trasy S3 na węźle Gorzów Północ. Do zdarzenia doszło do pasie w kierunku Szczecina. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Samochód ciężarowy marki MAN uderzył w bariery energochłonne na zjeździe z węzła w stronę Gorzowa. Jak się okazało, w zdarzeniu brał udział również drugi pojazd ciężarowy. 

- Doszło do kolizji dwóch ciężarówek. Jeden z kierowców dokonał nieprawidłowej zmiany pasa, przez co doprowadził do zderzenia i zerwania plandeki z naczepy. Przez to kierujący pojazdem marki MAN zjechał na prawo i uderzył w bariery. Do zdarzenia doszło podczas ulewy, kiedy jezdnia była śliska – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Ruch w kierunku Szczecina odbywa się lewym pasem.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości