Z rzeki Warty koło Gorzowa wyłowiono zwłoki

29 czerwca 2021, 20:54
foto: Damian Pyta
We wtorkowy wieczór w rzece Warcie w rejonie miejscowości Jeże koło Gorzowa postronne osoby dokonały dramatycznego odkrycia. W wodzie dryfowały zwłoki mężczyzny. Na miejsce została wysłana policja oraz straż pożarna. Ciało mężczyzny zostało wyciągnięte na brzeg przez strażaków, zostanie zabezpieczone do sekcji.

We wtorek 29 czerwca po godz. 20 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że w rzece Warcie dryfują ludzkie zwłoki. Do zdarzenia doszło w okolicach miejscowości Jeże. Ciało zostało zauważone przez postronne osoby, które wezwały na miejsce policję. Natomiast o godz. 20.27 policjanci wezwali strażaków do pomocy w podjęciu zwłok z rzeki. Na miejsce zostały wysłane dwa zastępy straży pożarnej.

Strażacy przy pomocy łodzi wyciągnęli ciało na brzeg. - Zwłoki należą do mężczyzny. Leżały już dłuższy czas w wodzie - komentuje Bartłomiej Mądry, oficer prasowy gorzowskiej straży pożarnej. Na miejsce został wezwany prokurator. Ciało zostanie zabezpieczone do sekcji zwłok, która wyjaśni jaka była przyczyna śmierci mężczyzny. Służby będą ustalać również tożsamość mężczyzny.

 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości