Wiadomości

Nad Wartą powstaje "Przystań Gorzowianka". Będzie można wypożyczyć łódź motorową

10 kwietnia 2021, 20:17
fot. archiwum
Jeżeli ktoś chciał kiedyś popływać łódką po Warcie i zobaczyć Gorzów z innej perspektywy, w końcu będzie miał na to szansę. Wszystko przez inwestycję jeden z mieszkanek Gorzowa, która postanowiła na terenie starego portu przy Wale Okrężnym otworzyć wypożyczalnię łodzi motorowych. „Przystań Gorzowianka” rozpocznie funkcjonowanie w sobotę 1 maja.

Wielu mieszkańców podkreśla, że Gorzów nie wykorzystuje potencjału jakim jest rzeka Warta. Jak się okazuje, jedna z gorzowianek wpadła na pomysł, aby to zmienić i postanowiła otworzyć wypożyczalnię łodzi motorowych na terenie starego portu przy ul. Wał okrężny 39 (wjazd od strony ul. Owczej).

Wypożyczalnia zostanie oficjalnie otwarta w sobotę 1 maja pod nazwą „Przystań Gorzowianka” i będzie oferowała wypożyczenie ośmiu łodzi motorowych. Co istotne, do wypożyczenia będą łodzie rekreacyjne do których nie trzeba posiadać żadnych uprawnień, a wystarczy mieć ukończone 18 lat.  W rejs jedną łodzią będą mogły wybrać się maksymalnie cztery osoby, oczywiście wyposażone w kamizelki ratunkowe. 

- Spędź majówkę na wodzie. Poznaj Gorzów z nieznanej Ci dotąd perspektywy! - zachęca właścicielka. Wypożyczalnia będzie czynna w sobotę 1 maja w godz. 10-20. Rezerwacji można dokonywać pod numerem telefonu  503 048 369. W dniu otwarcia pierwsza godzina wypożyczenia łodzi to 100 zł, każda kolejna godzina – 90 zł. 

"Przystań Gorzowianka" będzie czynna aż do 30 września. W dniach poniedziałek-czwartek w godz. 12-20 oraz piątek-niedziela i święta w godz. 10-20.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości