Wiadomości

Policjanci skierowali wniosku do sądu o ukaranie uczestników Marszu Niewolników

23 lutego 2021, 10:55
fot. gorzowianin.com
W minioną sobotę na Starym Rynku odbył się pokaz pod hasłem „Marsz Niewolników”, czyli protest przeciwko szczepionce na COVID-19. Jak się okazało, jego uczestnicy zebrali się również na Bulwarze Wschodnim, gdzie interweniowała policja. Do sądu zostały skierowane 23 wnioski za brak maseczki.

Portal gorzowianin.com informował o tym, że w sobotę 20 lutego na Starym Rynku odbył się Marsz Niewolników, czyli protest przeciwko szczepionkom na COVID-19. Zdjęcia z tego wydarzenia zobaczysz TUTAJ.

W wydarzeniu brała udział grupa kilkudziesięciu osób, która w białych kombinezonach z białymi maskami na twarzy oraz tabliczkami na szyi odegrała krótkie przedstawienie pod hasłem "Marsz Niewolnikó" obrazujące to, co dzieje się z osobami zaszczepionymi szczepionką firmy Pfizer. Uczestnicy  Podkreślali, że ta szczepionka wywołuje wiele odczynów niepożądanych oraz jest przyczyną zgonów.

Uczestnicy manifestacji zarówno przez happeningiem, jak i po zebrali się na Bulwarze Wschodnim, gdzie również pojawiła się policja. Funkcjonariusze zwracali uwagę uczestnikom happeningu, że nie przestrzegają obostrzeń – w tym nie mają maseczek na twarzach.

- Policjanci skierowali łącznie 23 wnioski o ukaranie do sądu za brak maseczki. Trzeba pamiętać, że nadal obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa w przestrzeni publicznej – mówi Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie. 
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości