Słowianka otwiera basen i lodowisko!

11 lutego 2021, 15:36
fot. Łukasz Kulczyński, Urząd Miasta Gorzowa
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich osób, które nie mogły się doczekać otwarcia basenów. Od piątku 12 lutego zostanie otwarty basen sportowy na Słowiance. Mało tego, zostanie otwarte również lodowisko. Zarówno basen, jak i lodowisko będzie funkcjonowało w reżimie sanitarnym.

W ubiegłym tygodniu podczas konferencji prasowej premier ogłosił, że od 12 lutego będą mogły otworzyć się m.in. baseny, ale przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Jednak zarząd gorzowskiej Słowianki czekał na ukazanie się rozporządzenia Rady Ministrów w tej sprawie. Dlatego też dopiero w czwartkowe popołudnie 11 lutego, po tym jak rozporządzenie w końcu zostało opublikowane Słowianka mogła ogłosić, że otwiera się od piątku 12 lutego.

Co istotne od 12 lutego do 28 lutego otwarty dla klientów indywidualnych będzie basen sportowy oraz lodowisko. Oba obiekty będą funkcjonowały w reżimie sanitarnym. Basen sportowy będzie czynny od godz. 6 do godz. 21.45.  Maksymalna ilość osób jednocześnie przebywających na basenie to 120 osób. W związku z ograniczeniem ilości klientów mogą wystąpić czasowe trudności w dostępie do usług a także konieczność oczekiwania na wejście.

- Z uwagi na odbywające się zajęcia sportowe na basenie, prosimy o zapoznanie się z umieszczonymi grafikami zajętości torów na stronie slowianka.pl w zakładce „wolne tory”. W soboty i niedziele cała powierzchnia basenu sportowego będzie do użytku klientów indywidualnych. Na mocy rozporządzenia basen rekreacyjny oraz strefa saun pozostaną zamknięte do 28 lutego – mówi Karina Przybylska, rzecznik prasowy Słowianki.

Natomiast lodowisko będzie czynne w następujących godzinach: poniedziałek- czwartek w godz. 16-20, piątki w godz. 16-21 oraz soboty i niedziele w godz. 9-21. W weekendy od godz. 8 kontynuacja Szkoły Jazdy na Łyżwach, ze wszystkimi uczestnikami kursu telefonicznie skontaktuje się kierownik lodowiska. Maksymalna ilość osób jednocześnie przebywających na obiekcie to 90 osób. W związku z ograniczeniem ilości klientów, mogą wystąpić czasowe trudności w dostępie do usług a także konieczność oczekiwania na wejście.

 


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości