Władze Gorzowa ogłosiły właśnie zapytanie ofertowe na stworzenie i wdrożenie sieci bezprzewodowych punktów dostępowych Wi-Fi wraz z dostawą i instalacją 14 urządzeń w miejscach publicznych. Ponadto potencjalny wykonawca ma zapewnić usługi serwisowe polegające na bieżącym utrzymaniu systemu w sprawności, w tym wykonywanie konserwacji i niezbędnych napraw przez okres 36 miesięcy od dnia uruchomienia systemu. Urzędnicy czekają na oferty do środy 10 lutego.
Miasto chce, aby usługa HotSpot została uruchomiona na terenie całego obiektu Urzędu Miasta Gorzowa przy ul. Sikorskiego oraz na terenie Starego Rynku. Tym samym wszystkie osoby odwiedzające gorzowski magistrat oraz centrum miasta będą mogły skorzystać, z bezpłatnego i publicznego dostępu do internetu. Sieć z identyfikatorem WIFI4EU będzie siecią otwartą. Po połączeniu użytkownika z siecią będzie wyświetlał się portal autoryzacyjny na dedykowanej stronie informacyjnej.
Termin dostawy, instalacji, konfiguracji urządzeń i oprogramowania sieci bezprzewodowej oraz uruchomienia usługi HotSpot powinien nastąpić w terminie do 21 marca 2021 roku.
|
NIRVANA SYMPHONIC TRIBUTE - przebojowy program na żywo w Polsce
6 listopada 2026
kup bilet |
|
Piotr Rubik - "Psałterz wrześniowy" Koncert jubileuszowy - 20-lecie
11 kwietnia 2027
kup bilet |
|
Bad Boys Blue, No Mercy, Francesco Napoli i Joy
3 października 2026
kup bilet |
|
LORD OF THE DANCE - 30th Anniversary Tour
9 grudnia 2026
kup bilet |