Wiadomości

Tragedia w Gorzowie. Z balkonu wyskoczył mężczyzna

21 listopada 2020, 11:58
fot. czytelnik
W piątkowy wieczór na Placu Staromiejskim w Gorzowie doszło do tragedii. Mężczyzna wyskoczył z balkonu, zginął na miejscu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do sekcji zwłok.

Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek 20 listopada około godz. 20 przy ul. Plac Staromiejski w Gorzowie. Informację o tym, co się wydarzyło otrzymaliśmy od czytelnika Krzysztofa na adres redakcja@gorzowianin.com. - Ktoś spadł z balkonu, nie przeżył. Na miejscu policja i pogotowie – napisał czytelnik.

Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Na miejscu pracował prokurator oraz grupa dochodzeniowo-śledcza. Wszystko wskazuje na to, że 44-letni mężczyzna sam wyskoczył z balkonu wieżowca. - Decyzją prokuratora ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Jednak nic nie wskazuje na udział osób trzecich – komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości