Wiadomości

Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim [zdjęcia]

18 listopada 2020, 21:42, red
fot. gorzowianin.com
W środowy wieczór na rondzie Gdańskim doszło do potrącenia rowerzystki przez kierującego samochodem osobowym marki renault. Poszkodowana kobieta została zabrana do gorzowskiego szpitala.

Do wypadku z udziałem rowerzystki doszło w środę 18 listopada około godz. 21 na rondzie Gdańskim. Na miejsce została wysłana policja oraz pogotowie.

Kierujący renault zjeżdżał z ronda Gdańskiego w ul. Górczyńską i potrącił rowerzystkę. Do potrącenia doszło w miejscu, gdzie nie ma przejazdu rowerowego, jest tylko przejście dla pieszych. Póki co, nie wiadomo czy kobieta przejeżdżała rowerem przez pasy czy też przeprowadzała jednoślad. Na miejscu pracują policjanci, który wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

Siła uderzenia była jednak na tyle duża, że przednia szyba w renault jest całkowicie rozbita. Potrącona kobieta doznała m.in. obrażeń głowy, została zabrana do szpitala.

To niestety kolejne zdarzenie w ostatnich dniach, kiedy dochodzi do potrącenia rowerzysty. W minioną niedzielę kierujący fordem potrącił 75-letnią kobietę, która przejeżdżała rowerem przez oznakowany przejazd rowerowy na rondzie Wyszyńskiego.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Fotoreportaż


1/3 Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim

1/3 Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim

2/3 Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim

2/3 Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim

3/3 Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim

3/3 Potrącenie rowerzystki na rondzie Gdańskim

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości