Wiadomości

Stal rzuca bramkę w ostatnich sekundach i wygrywa!

7 listopada 2020, 20:38, mk
Ostatnie sekundy zadecydowały o końcowym zwycięstwie szczypiornistów TL Ubezpieczenia Stal Gorzów. Zółto-niebiescy, po przerwie spowodowanej chorobami, wrócili do gry i we własnej hali rozegrali mecz z drużyną z Kątów Wrocławskich.

Spotkanie odbyło się bez udziału publiczności. Kibice mogli śledzić bezpośrednią transmisję z tego meczu, która dostępna była na facebookowym profilu Stali Gorzów.

Mecz od samego początku był wyrównany, dopiero w drugiej połowie gorzowianie, po kilku bardzo ładnych akcjach Mateusza Stupińskiego wyszli na kilkupunktowe prowadzenia. Niestety nie cieszyli się tym zbyt długo, bo grający dziś wyśmienici zespół z Kątów Wrocławskich zdołał doprowadzić do remisu i nawet – na kilkadziesiąt sekund przed końcem – wyjść na prowadzenie. Przy stanie 29:29 ostatnia akcja należała jednak do Stalowców, którzy rzutem na taśmę strzelili bramkę i ostatecznie wygrali ten mecz 30:29.

- Zazwyczaj w takich momentach działa automatyzm. Tomek podał piłkę, ja byłem ustawiony na kole, więc 5 sekund do końca. Szybki rzut i akurat wpadło. Cieszymy się z trzech punktów, bo to była bardzo ciężka walka. Zespół przyjezdnych postawił bardzo ciężkie warunki, mieliśmy też sporo błędów, obijaliśmy trochę bramkarza – mówił w wywiadzie dla Radia Zachód obrotowy drużyny TL Ubezpieczenia Stal Gorzów – Dawid Pietrzykiewicz.

Kolejny mecz drużyna z Gorzowa rozegra już za tydzień. Będzie to mecz we własnej hali. Przeciwnikiem TL Ubezpieczenia Stal Gorzów będzie SPR Bór-Joynext Oborniki Śląskie. Mecz odbędzie się w sobotę, 14 listopada o godzinie 17:00.

OBEJRZYJ CAŁY MECZ:

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Imprezy


Pozostałe wiadomości