Wiadomości

Ukradł kwiatka i latarnię. Rozpoznajesz tego złodzieja?

23 października 2020, 16:35, mk
Ukradł kwiatka w doniczce i latarkę. Wcześniej zdmuchnął w niej palącą się świeczkę. Zachowanie złodzieja zarejestrowały kamery w kwiaciarni w centrum Gorzowa. Może ktoś z Was rozpoznaje tego człowieka?

- Dzisiaj (22.10 – przyp. Red) o godzinie 14:31 miała miejsce kradzież w wejściu do naszej kwiaciarni. Może ktoś z Państwa rozpozna tego ZŁODZIEJA – pisze na swoim profilu pani Małgorzata, właścicielka kwiaciarni Kwiatki Małgorzatki z ulicy Łokietka w Gorzowie.

Ci, którzy odwiedzili tę kwiaciarnię wiedzą, że do lokalu prowadzi korytarz. Tam eksponowane są kwiaty i inne produkty. Złodziej, który zjawił się w sklepie w czwartkowe popołudnie, nie zauważył zapewne zamontowanej na ścianie kamery. Ta zarejestrowała całe zajście. Na udostępnionym w sieci filmie widać, jak młody mężczyzna (niestety w maseczce) wchodzi na korytarz i nie zastanawiając się nawet chwili, chwyta kwiatka w doniczce, później pochyla się nad latarenką i zdmuchuje palącą się w niej świeczkę. Po czym chwyta swą zdobycz i szybkim krokiem opuszcza lokal.

- To jest dla mnie przykre zdarzenie, ja jestem wychowana na innych wartościach. Co nie Twoje, to nie ruszaj – mówi z w rozmowie z portalem gorzowianin.com pani Małgorzata.

W całej tej sytuacji jest jednak pozytyw, o którym wspomina właścicielka. Jak sama mówi, jest pozytywnie zaskoczona reakcją ludzi, którzy masowo udostępniają nagranie z monitoringu, aby trafiło do jak największej liczby osób.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości