Wiadomości

Ukradł kwiatka i latarnię. Rozpoznajesz tego złodzieja?

23 października 2020, 16:35, mk
Ukradł kwiatka w doniczce i latarkę. Wcześniej zdmuchnął w niej palącą się świeczkę. Zachowanie złodzieja zarejestrowały kamery w kwiaciarni w centrum Gorzowa. Może ktoś z Was rozpoznaje tego człowieka?

- Dzisiaj (22.10 – przyp. Red) o godzinie 14:31 miała miejsce kradzież w wejściu do naszej kwiaciarni. Może ktoś z Państwa rozpozna tego ZŁODZIEJA – pisze na swoim profilu pani Małgorzata, właścicielka kwiaciarni Kwiatki Małgorzatki z ulicy Łokietka w Gorzowie.

Ci, którzy odwiedzili tę kwiaciarnię wiedzą, że do lokalu prowadzi korytarz. Tam eksponowane są kwiaty i inne produkty. Złodziej, który zjawił się w sklepie w czwartkowe popołudnie, nie zauważył zapewne zamontowanej na ścianie kamery. Ta zarejestrowała całe zajście. Na udostępnionym w sieci filmie widać, jak młody mężczyzna (niestety w maseczce) wchodzi na korytarz i nie zastanawiając się nawet chwili, chwyta kwiatka w doniczce, później pochyla się nad latarenką i zdmuchuje palącą się w niej świeczkę. Po czym chwyta swą zdobycz i szybkim krokiem opuszcza lokal.

- To jest dla mnie przykre zdarzenie, ja jestem wychowana na innych wartościach. Co nie Twoje, to nie ruszaj – mówi z w rozmowie z portalem gorzowianin.com pani Małgorzata.

W całej tej sytuacji jest jednak pozytyw, o którym wspomina właścicielka. Jak sama mówi, jest pozytywnie zaskoczona reakcją ludzi, którzy masowo udostępniają nagranie z monitoringu, aby trafiło do jak największej liczby osób.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Coś Cię denerwuje? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400
Wyślij nam wiadomość poprzez Messengera lub WhatsAppa

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości