WORD w Gorzowie zamknięty z powodu koronawirusa

22 października 2020, 12:08
fot. Marcin Kluwak
W czwartek Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie został zamknięty. Wszystko przez potwierdzenie zakażenia koronawirusem u jednej z egzaminatorek. Dyrekcja WORDu podjęła decyzję o zamknięciu placówki i przeprowadzeniu ozonowania wszystkich samochodów oraz pomieszczeń

Informację o tym, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Gorzowie jest zamknięty, otrzymaliśmy od jednego z naszych czytelników pod numerem telefonu 45 00 66 400. Wszystko przez potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem u jednej z egzaminatorek. W związku z tym, dyrekcja WORDu podjęła decyzję o zamknięciu placówki w czwartek 22 października.

- Potwierdzam, że jedna z naszych egzaminatorek jest zakażona koronawirusem i przebywa pod opieką lekarzy. O całej sytuacji został powiadomiony również Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego i departament zdrowia. Podjęliśmy decyzję o zamknięciu na jeden dzień naszego ośrodka, aby przeprowadzić ozonowanie wszystkich pojazdów egzaminacyjnych oraz pomieszczeń – mówi Jarosław Śliwiński, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Gorzowie.

Wszystkie osoby, które miały kontakt z zakażoną egzaminatorką zostaną przebadane pod kątem COVID-19. WORD jest również w stałym kontakcie ze służbami sanitarnymi. Dezynfekcja samochodów oraz pomieszczeń biurowych zostanie przeprowadzona w czwartek.

- W piątek 23 października Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego zostanie ponownie otwarty. Będą odbywały się wszystkie zaplanowane egzaminy. Natomiast wszystkie opłaty wniesione na egzaminy odwołane przez WORD zachowują ważność i będą dostępne w trakcie rezerwacji terminu egzaminu w systemie Info-Car. Ponadto wprowadzamy od piątku możliwość zapisu na egzamin tylko przez system Info-Car – podkreśla Śliwiński.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości