Wiadomości

TL Ubezpieczenia Stal Gorzów inauguruje rozgrywki ligowe

18 września 2020, 10:40, Marcin Kluwak
Już jutro ruszają rozgrywki I ligi piłki ręcznej. Po bardzo długiej przerwie, szczypiorniści gorzowskiej Stali wracają do gry – z nowym trenerem i sponsorem tytularnym.

Oskar Serpina – grający trener mam poprowadzić w tym sezonie drużynę TL Ubezpieczenia Stal Gorzów do awansu do centralnej pierwszej ligi. Taka zostanie utworzona z drużyn, które awansują do ligi centralnej. Gorzowianie rozpoczynają rozgrywki od meczu z Grunwaldem Poznań. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 19 września o godzinie 16:00 w hali przy ulicy Szarych Szeregów.

- Była odpowiednia ilość treningów, aby ta forma była doszlifowana i idealnie zbudowana na ten moment. We wrześniu jeszcze zwiększyliśmy liczbę treningów, tak aby drużyna była przygotowana do pierwszego meczu. Nie możemy doczekać się startu, inauguracji tej ligi, zawodnicy palą się do gry – mówi grający trener.

W grupie, do której trafili gorzowianie, nie ma słabych drużyn. Jak mówi trener, mecz z poznańskim Grunwaldem, to będzie nie lada wyzwanie.

- Drużyna z Poznania jest drużyną kompletną, jest bardzo solidnym rywalem. Po to trenujemy i przygotowujemy się, aby nasza forma była stuprocentowa na inaugurację ligi i zrobimy wszystko, aby nie zawieść kibiców. Dla nas to ligowe rozpoczęcie sezonu jest niezwykle istotne, bo często tym dobrze rozegranym pierwszym meczem, wygrywa się dalsze spotkania – mówi Serpina.

Gorzowianie w tym roku zyskali nowe sponsora tytularnego. Została nim firma TL Ubezpieczenia.

- Stawiamy na żużel i piłkę ręczną w Gorzowie. Związaliśmy się ze Stalą Gorzów i chcemy rozwijać naszą działalność. Przyczółek jest w Gorzowie, ale z każdym tygodniem będziemy rozszerzać działalność naszej firmy na Ziemię Lubuską i Wielkopolskę – mówi Tomasz Litke, prezes zarządu TL Ubezpieczenia spółka z o.o.

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości