Gorzów: Wyprzedzał volkswagenem po chodniku [film]

14 września 2020, 09:43, red
fot. Maciej
Pan Maciej nagrał niebezpieczne i karygodne zachowanie kierowcy volkswagena przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Kierowca volkswagena dosłownie pędził po chodniku na wysokości cmentarza, aby wyprzedzić pozostałe auta jadące w kierunku Chwalęcic.

Wszystko działo się w niedzielę 13 września przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Pan Maciej jechał autem w stronę Chwalęcic, tuż przed parkingiem przed główną bramą cmentarza samochody się zatrzymały, ponieważ jeden z kierowców skręcał w lewo i przepuścił go jadący z naprzeciwka samochód.

Kiedy wszystkie pojazdy zaczęły ruszać, z prawej strony na chodniku pojawił się kierujący volkswagenem passatem, który pędził chodnikiem wyprzedzając pozostałe auta. Przejechał tak blisko 100 metrów i zjechał na ulicę na wysokości głównej bramy cmentarza. Jak podkreśla autor nagrania, takie zachowania trzeba tępić, dlatego też wysłał je do policji na skrzynkę stopagresjidrogowej@go.policja.gov.pl.

- Zachowanie kierowcy jest karygodne. Całe szczęście, że nikt nie szedł w tym momencie chodnikiem. Kierowca będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W tym przypadku policjanci odstąpią od wystawienia mandatu, a sprawa zostanie skierowana sądu - komentuje Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x
-->