Wiadomości

Poślizgnął się i wpadł do Warty. Uratowali go policjanci

7 września 2020, 12:04, red
fot. archiwum
W nocy z soboty na niedzielę na Bulwarze Wschodnim doszło do nieszczęśliwego wypadku. 29-latek szedł brzegiem bulwaru, w pewnym momencie poślizgnął się i wpadł do rzeki. To wszystko widzieli policjanci, którzy od razu rzucili się do pomocy i wyciągnęli z wody mężczyznę.

Podczas weekendów policyjne patrole bardzo często pojawiają się na gorzowskich bulwarach, ponieważ jest to miejsce w którym spotyka się sporo osób. W miniony weekend gorzowscy policjanci również patrolowali bulwary. W pewnym momencie, około godz. 2 w nocy w niedzielę na Bulwarze Wschodnim zauważyli mężczyznę, który poślizgnął się i wpadł do rzeki Warty.

- Funkcjonariusze od razu ruszyli w jego stronę. Mężczyzna na chwilę zniknął pod powierzchnią wody. Po chwili policjanci byli już przy brzegu. Dzięki szybkiej reakcji udało się chwycić mężczyznę i wyciągnąć go z wody. 29-latkowi na szczęście nic się nie stało i nie potrzebował pomocy medyków. Zaopiekował się nim kolega – opowiada Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie.

Dzięki interwencji policjantów 29-latkowi nic poważnego się nie stało. Przemoczony musiał jednak jak najszybciej wrócić do domu, zmienić odzież i ogrzać się.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości