Wiadomości

Zderzenie hondy i toyoty. Jedno z aut dachowało [zdjęcia]

8 września 2020, 09:13, ak
fot. Pomoc Drogowa Fix-Car
Na drodze krajowej nr 22 na wysokości Nierzymia doszło we wtorkowy poranek do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – toyoty i hondy. W wyniku zderzenia, honda dachowała i zatrzymała się na skraju lasu. Dwie osoby zostały poszkodowane.

We wtorkowy poranek przed godz. 8 rano na drodze krajowej nr 22 pomiędzy Różankami, a Zdroiskiem na wysokości Nierzymia doszło do wypadku. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie i policja. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki Bożeny na facebookowym profilu gorzowianin.com

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie, że doszło do zderzenia czterech pojazdów. Jednak ostatecznie okazało się, że doszło do zderzenia dwóch samochodów – hondy i toyoty. Według wstępnych ustaleń kierujący hondą rozpoczął manewr wyprzedzania na podwójnej linii ciągłej i uderzył w samochód osobowy marki toyota, którego kierowca skręcał w lewo w drogę leśną, przez co doszło do zderzenia. Siła uderzenia była na tyle duża, że honda dachowała i zatrzymała się na skraju lasu.

Jak informuje straż pożarna, dwie osoby zostały poszkodowane i zabrane do gorzowskiego szpitala. Przez kilkadziesiąt minut droga była zablokowana, następnie ruch był puszczany wahadłowo.

Fotoreportaż


1/5 Wypadek koło Zdroiska

1/5 Wypadek koło Zdroiska

2/5 Wypadek koło Zdroiska

2/5 Wypadek koło Zdroiska

3/5 Wypadek koło Zdroiska

3/5 Wypadek koło Zdroiska

4/5 Wypadek koło Zdroiska

4/5 Wypadek koło Zdroiska

5/5 Wypadek koło Zdroiska

5/5 Wypadek koło Zdroiska

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości