Kiełbasy z gwoździami tym razem na os. Staszica

31 maja 2020, 15:20, red
fot. archiwum
Przed weekendem na os. Staszica w Gorzowie nieznany sprawca rozrzucił kiełbasy nafaszerowane gwoździami. Właściciele czworonogów są oburzeni zachowaniem człowieka, który celowo chce zaszkodzić psom.

O sprawie kiełbas nafaszerowanych żyletkami lub gwoździami jest głośno od kilku miesięcy. Najpierw na mięso nafaszerowane gwoździami natknęła się pani Kasia na os. Piaski w Gorzowie, następnie takie „przysmaki” pojawiały się m.in. na os. Górczyn czy Dolinki. Niestety nie wszyscy właściciele zdołali uchronić swoje czworonogi przed zjedzeniem kiełbasy z gwoździami lub żyletką. Do takiej sytuacji doszło pod koniec lutego na os. Górczyn, kiedy mały york połknął kiełbasę z żyletkami i niezbędna była operacja.

Teraz okazuje się, że niebezpieczne „przysmaki” pojawiły się również na os. Staszica. - Ulica Sportowa. Porozrzucana kiełbasa z gwoździami. Uważajcie na zwierzęta – czytamy na facebookowym profilu Klub Przyjaciół Osiedla Staszica. Sprawą są oburzeni właściciele czworonogów.

- To okropne i niepojęte, jak można być tak okrutnym - komentuje pani Agnieszka. - Właśnie wczoraj wyciągnęłam to mojemu psiakowi z pyszczka. Pies strasznie by cierpiał. Co za bestialstwo - opowiada pani Paulina.

Sprawa została po raz kolejny zgłoszona do straży miejskiej. Jednak do tej pory nie udało się zatrzymać osoby odpowiedzialnej za tak bestialskie zachowanie wobec zwierząt.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości