Polonezem uciekał przed policją

28 maja 2020, 15:22, red
fot. czytelnik
Polonez Caro to samochód, który rzadko już pojawia się na naszych drogach. Ten zapewne został wyciągnięty z garażu bądź zarośli. Samochód miał przegniłe progi i wgniecioną karoserię. Był bez ważnych badań technicznych i ubezpieczenia OC. Pijany kierowca bez uprawnień usiłował uciekać polonezem przed policją na Zawarciu w Gorzowie.

W czwartek 28 maja policjanci z pododdziału prewencji próbowali zatrzymać do kontroli kierowcę poloneza na Zawarciu. Mężczyzna jednak ignorował sygnały policjantów i nie chciał się zatrzymać. Do pomocy został wezwany drugi patrol. Swoją podróż kierowca zakończył na ulicy Wawrzyniaka, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Kolejową.

- Okazało się, że 37-letni kierujący polonezem nie chciał zatrzymać się do kontroli ponieważ był pod wpływem alkoholu oraz nie posiadał uprawnień do kierowania. Mężczyzna miał w swoim organizmie ponad promil alkoholu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Polonez Caro nie miał ważnych badań technicznych. Jak się okazuje, nie posiadał też obowiązkowego ubezpieczenia OC. Auto było na czarnych tablicach rejestracyjnych. 37-latek został zatrzymany do wytrzeźwienia, natomiast auto zostanie odholowane na policyjny parking. Mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowie przed sądem.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości