Wiadomości

Potrącenie na Wyszyńskiego. 77-latka doznała złamań [zdjęcia]

27 maja 2020, 14:00, red
fot. gorzowianin.com
W środowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszej przez kierującą osobowym nissanem. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby, zarówno potrącona kobieta, jak i kierująca nissanem.

Do zdarzenia drogowego doszło w środę 27 maja około godz. 13 na przejściu dla pieszych koło Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Kierująca osobowym nissanem, która poruszała się w stronę ronda Wyszyńskiego potrąciła przechodzącą przez pasy kobietę. Na miejsce została wysłana policja oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego i zastęp Państwowej Straży Pożarnej.

- Potrącona została 77-letnia kobieta, która doznała złamań i została zabrana do szpitala. Pogotowie przetransportowało do lecznicy również 30-letnią kierującą nissanem. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, postępowanie będzie prowadzone pod kątem wypadku – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Informacje o zdarzeniu na ulicy Wyszyńskiego otrzymaliśmy od naszych czytelników na nasz dyżurny numer telefonu 45 00 66 400. Droga na czas policyjnych oględzin była zablokowana.

Fotoreportaż


1/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

1/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

2/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

2/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

3/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

3/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

4/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

4/4 Potrącenie pieszego na Wyszyńskiego

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości