Potrącenie na Wyszyńskiego. 77-latka doznała złamań [zdjęcia]

27 maja 2020, 14:00, red
fot. gorzowianin.com
W środowe popołudnie na przejściu dla pieszych przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie doszło do potrącenia pieszej przez kierującą osobowym nissanem. Do szpitala zostały zabrane dwie osoby, zarówno potrącona kobieta, jak i kierująca nissanem.

Do zdarzenia drogowego doszło w środę 27 maja około godz. 13 na przejściu dla pieszych koło Komendy Miejskiej Policji przy ul. Wyszyńskiego w Gorzowie. Kierująca osobowym nissanem, która poruszała się w stronę ronda Wyszyńskiego potrąciła przechodzącą przez pasy kobietę. Na miejsce została wysłana policja oraz dwie karetki pogotowia ratunkowego i zastęp Państwowej Straży Pożarnej.

- Potrącona została 77-letnia kobieta, która doznała złamań i została zabrana do szpitala. Pogotowie przetransportowało do lecznicy również 30-letnią kierującą nissanem. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, postępowanie będzie prowadzone pod kątem wypadku – mówi Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Informacje o zdarzeniu na ulicy Wyszyńskiego otrzymaliśmy od naszych czytelników na nasz dyżurny numer telefonu 45 00 66 400. Droga na czas policyjnych oględzin była zablokowana.

FotoreportażPodziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x