Wiadomości

Pijana kierująca wjechała nissanem do rowu

25 maja 2020, 12:37
fot. gorzowianin.com
Do niebezpiecznie wyglądającego zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie przy ul. Wróblewskiego w Gorzowie. Kobieta kierująca nissanem wpadła do rowu. Okazało się, że była pijana. W swoim organizmie miała ponad 1 promil alkoholu.

W poniedziałkowe przedpołudnie 25 maja przy ul. Wróblewskiego doszło do zdarzenia drogowego z udziałem kobiety kierującej osobowym nissanem. Na miejsce została wysłana policja i straż pożarna.

Kobieta zjeżdżała ul. Wróblewskiego w dół w kierunku ul. Wyszyńskiego i na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i wpadła do rowu. Kierującej nic się nie stało.

Początkowo wydawało się, że kobieta podczas intensywnych opadów deszczu wpadła w poślizg, ale ostatecznie okazało się, że prowadziła samochód będąc pod wpływem alkoholu.

- Podczas badania trzeźwości okazało się, że kierująca nissanem micra ma w swoim organizmie ponad 1 promil alkoholu. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, ponadto odpowie przed sądem za zajdę pod wpływem alkoholu – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

To nie pierwszy pijany kierowca zatrzymany dzisiaj na ulicach Gorzowa. Po godz. 9 policjanci z gorzowskiej drogówki zatrzymali przy Al. Konstytucji 3 Maja kierującego audi, który również był pod wpływem alkoholu.


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości