Zniszczona wiata rowerowa na deptaku

11 maja 2020, 12:45, red
fot. czytelnik Tymon
Mieszkaniec Gorzowa zwraca uwagę na zniszczoną wiatę rowerową przy ul. Sikorskiego, która została pobazgrana przez wandala. Wiata w nienaruszonym stanie wytrzymała zaledwie miesiąc.
Do redakcji portalu gorzowianin.com zwrócił się czytelnik, którego zbulwersowała zniszczona przez wandala wiata rowerowa przy ul. Sikorskiego. - Chciałem się podzielić swoją frustracją wywołaną bezmyślnym, aroganckim by brutalnie nie powiedzieć debilnym aktem wandalizmu dokonanym na świeżo ustawionej wiacie rowerowej na wybudowanym niedawno deptaku przy ul. Sikorskiego, który nie został jeszcze oficjalnie otwarty – opisuje w mailu czytelnik Tymon.

Nowa wiata rowerowa została ustawiona przy ul. Sikorskiego na początku kwietnia i przetrwała zaledwie miesiąc w nienaruszonym stanie. Niestety to nie jedyne miejsce, które zostało w ostatnim czasie „upiększona” przez wandala. Przed weekendem majowym zostały pobazgrane odnowione punkty widokowe w parku Siemiradzkiego.

- Czekamy na rozstrzygnięcie przetargu na budowę nowego systemu monitoringu. Niestety montaż kamer nie rozwiąże problemu. Jeżeli sami gorzowianie nie będą szanowali wspólnego mienia, to miasto będzie właśnie w ten sposób wyglądało i co chwilę będą niszczone kolejne wiaty czy inne elementy przestrzeni miejskiej – komentuje Wiesław Ciepiela, rzecznik prasowy Urzędu Miasta Gorzowa.

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości