Wiadomości

Kup voucher teraz, skorzystaj z usługi później

20 kwietnia 2020, 11:10, red
fot. archiwum
"Razem w kryzysie" to akcja władz Gorzowa, która ma pomóc lokalnym przedsiębiorcom czasie pandemii konronawirusa. Chodzi o to, że każdy mieszkaniec Gorzowa może kupić specjalny bon w swoim ulubionym sklepie, restauracji lub lokalu, a następnie zrealizować go w późniejszym terminie. Swój udział zgłosiło już 12 gorzowskich firm.

Władze Gorzowa wspierają lokalnych przedsiębiorców, jak tylko mogą. Przeznaczyły na ten cel 10 mln zł - 2 mln do rozdysponowania w ramach indywidualnych potrzeb, a 8 mln na umorzenie lub obniżenie lokalnych podatków i opłat. A także zorganizowały akcję "Razem w kryzysie", która jest skierowana zarówno do przedsiębiorców, jak i mieszkańców. Akcja ma na celu zachęcenie gorzowian do kupowania specjalnych bonów, które będzie można wykorzystać, kiedy sytuacja wróci do normy. Jeżeli ktoś chce kupić voucher i wesprzeć lokalny biznes, to powinien skontaktować się bezpośrednio z przedsiębiorcą - telefonicznie lub mailowo.

- My jako mieszkańcy będziemy mogli taki bon na usługę kupić teraz, a zrealizować go później, jak minie pandemia koronawirusa. Chodzi o to, aby pomóc lokalnym przedsiębiorcom w czasie kryzysu i dać im po prostu zarobić, kiedy są zamknięci – tłumaczy Jacek Szymankiewicz, wiceprezydent Gorzowa.

Przez pierwsze dwa tygodnie do akcji zgłosiło się 12 firm z naszego miasta. Według kolejności zgłoszeń jest to sklep Perełka, Pizza Nocną Porą, Pizzeria Europejska, KSK Pretor, Catering Jawa, Księgarnia Tania, City Inwest, Sklep Myśliwski DarzBor.com.pl, Dobre Koryto, Studio Kulinarne Let's cook, Con-Tra, Bazylia i Groszek. Więcej informacji oraz dane kontaktowe do firm znajdziesz TUTAJ.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości