Wiadomości

Wjazd na cmentarz zostanie zamknięty

20 kwietnia 2020, 09:34, red
fot. Dariusz Wieczorek, Urząd Miasta Gorzowa
W czwartek i piątek mieszkańcy Gorzowa nie będą mogli wjechać przez główną bramę na cmentarz komunalny. Wszystko przez budowę kanalizacji deszczowej przy ul. Żwirowej.

W czwartek 23 kwietnia i piątek 24 kwietnia w związku z budową kanalizacji deszczowej przy ul. Żwirowej zostanie zamknięty wjazd przez główną bramę na cmentarz komunalny. Dlatego też administrator cmentarza firma Inneko SPZ pod nadzorem pracownika ochrony umożliwi mieszkańcom Gorzowa wjazd na cmentarz bramą nr 2 (obok Gorzowskiego Domu Pogrzebowego, za pętlą autobusową).

Z bezpłatnego wjazdu samochodami na gorzowski cmentarz mogą korzystać (po okazaniu dokumentu potwierdzającego uprawnienia) osoby niepełnosprawne oraz osoby powyżej 70 roku życia.

Wjazd jest możliwy tylko w wyznaczonych terminach. Od poniedziałku do soboty w godz. 7-10 oraz 14-15. Natomiast we wtorki w godz. od 7 do 10 oraz od 14 do 16.30.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości