Gdzie na Sylwestra w Gorzowie?

29 grudnia 2019, 17:41, red
fot. archiwum
Jak spędzić najważniejszą noc w roku? Wciąż wiele osób zastanawia się co robić na Sylwestra w Gorzowie. Zostać w domu, pójść na imprezę pod chmurką, a może spędzić go kulturalnie? Dlatego też podpowiadamy jak można pożegnać 2019 rok w naszym mieście.

Do Sylwestra zostały dwa dni i wiele osób wciąż nie wie jak spędzić tę najważniejszą noc w roku – wybrać się na bal, dyskotekę, domówkę, imprezę plenerową czy też zostać w domu przed telewizorem. A może powitać Nowy Rok w teatrze, filharmonii czy też w kinie. Podpowiadamy co dzieje się w wieczór sylwestrowy w Gorzowie.

Sylwester pod chmurką

Dla osób, które są zwolennikami zabawy pod chmurką, miasto Gorzów przygotowało w tym roku zabawę sylwestrową w zupełnie nowej odsłonie. Nowości są dwie - lokalizacja i brak pokazu sztucznych ogni. Impreza wystartuje o godz. 23  na placu Grunwaldzkim i potrwa do godz. 1 w nocy. W programie przewidziano muzyczne wiązanki od DJ-ów oraz taniec świateł zsynchronizowany z muzyką. Natomiast punktualnie o północy rozpocznie się pokaz laserów. Z kolei gwiazdą wieczoru będzie zespół Komodo, znany z takich hitów jak „Died in you arms”, „I love you so much” czy „All for you”.

Impreza w dyskotece

Jeżeli chodzi o gorzowskie dyskoteki, to Viva Disco oraz klub Studio będą nieczynne 31 grudnia i po raz pierwszy nie będzie sylwestrowej imprezy w tych lokalach. Otwarta będzie za to dyskoteka Wesele przy ul. Obotryckiej. Początek o godz. 21 - wstęp 40 zł. Natomiast jeżeli ktoś będzie chciał skorzystać z cateringu będzie musiał zapłacić 80 zł.

Co w kinie?

W kinie Helios do wyboru będą dwa zestawy. Pierwszy pokaz filmów to Mayday oraz Jak zostałem gangsterem. Historia Prawdziwa. Drugi zestaw filmowy to Gorący temat oraz Judy. Każda osoba, która spędzi wieczór sylwestrowy w kinie wzniesie toast noworoczny lampką szampana. Start o godz. 21.45. Bilet normalny w cenie 70 zł. Natomiast w kinie Cinema 3D nie będzie maratonów filmowych i żadnych specjalnych propozycji. Ostatni seans zaplanowano na godz. 19.

Ankieta

Jak spędzisz sylwestrową noc?

  • Wybieram się na plac Grunwaldzki9.61%
  • Zostaję w domu przed telewizorem47.75%
  • Idę na bal sylwestrowy3.13%
  • Idę na domówkę/dyskotekę15.56%
  • Spędzę go w kinie/teatrze/filharmonii1.68%
  • Wyjeżdżam poza Gorzów13.27%
  • Nie wiem9%
Ankieta zakończona. Dziękujemy!
Oddanych głosów: 1311

Kulturalny wieczór

Teatr im. J. Ostery zaprasza na spektakl "Tango piazzolla - marzenie". Start o godz. 20, bilet normalny w cenie 110 zł. Na gorzowskiej scenie zobaczymy 11 aktorów, którzy na oczach widzów wytańczą sen o marzeniach. Sen, który opowie o miłosnych tragediach głównych postaci i o złudnych chwilach bliskości, które trwają tylko tyle, ile jeden taniec. Aktorom na scenie towarzyszyć będzie zespół muzyczny. Czy ostatecznie sen o tangu okaże się snem szczęśliwym? Czy może – tak jak bywa w życiu – każda z osób ulokuje swoje uczucia w niewłaściwej osobie, a kochana będzie przez kogoś zupełnie innego?… A może tango pozwoli wreszcie bohaterom odnaleźć swoją drugą połowę i wyzwoli ich z zaklętego kręgu miłosnych cierpień? Przekonajcie się Państwo sami.

W Filharmonii Gorzowskiej zaplanowano galę sylwestrową Hola Espana, Ciao Italia, która upłynie pod znakiem pięknej muzyki południa – będzie klasyka w klimacie włoskim oraz muzyka hiszpańska i latynoamerykańska. Nie zabraknie tanecznych melodii, nastrojowych pieśni i gorących rytmów. Start o godz. 20, bilety w cenie 200 zł od osoby. W programie przewidziano również bankiet i toast noworoczny.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości