• Dziś 21°/12°
  • Jutro 25°/15°
  • Pojutrze 25°/14°
  • Jakość powietrza (CAQI): 23 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Awantura w sklepie na Walczaka

26 listopada 2019, 20:50, red
fot. czytelnik
We wtorkowy wieczór w sklepie przy ul. Walczaka doszło do awantury pomiędzy czterema osobami, które były klientami. Podczas kłótni, jeden z mężczyzn chwycił za nóż, który leżał za ladą. Po chwili cała czwórka uciekła ze sklepu, szuka ich policja.

- Podobno ktoś walczył na noże w środku sklepu - napisał do nas czytelnik. Chodziło o zdarzenie do którego doszło we wtorek 26 listopada po godz. 19 w sklepie przy ul. Walczaka. Na miejsce zostały wysłane cztery policyjne patrole.

- Okazało się, że w sklepie doszło do awantury pomiędzy czterema osobami, które w pewnym momencie zaczęły się kłócić. W pewnym momencie jeden z mężczyzn chwycił za nóż, który leżał za ladą i zaczął krzyczeć. Jednak po chwili rzucił go na ziemię i wybiegł ze sklepu z pozostałymi mężczyznami. Nie wiadomo co było przyczyną tej awantury. Najważniejsze, że nikomu nic się nie stało – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce przesłuchali świadków i zabezpieczyli monitoring. Wszystko po to, aby dotrzeć do mężczyzn i wyjaśnić okoliczności tego zdarzenia. - Nasi funkcjonariusze będą szukali mężczyzn biorących udział w awanturze, tak aby wyjaśnić dlaczego doszło do awantury i dlaczego jeden z mężczyzn chwycił za nóż – podkreśla Kimet.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości