• Dziś 29°/19°
  • Jutro 27°/16°
  • Jakość powietrza (CAQI): 17
Wiadomości

Kierowca opla potrącił rowerzystę [zdjęcia]

19 listopada 2019, 21:26, ak
We wtorkowy wieczór przy ul. Walczaka doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę opla. Rowerzysta został potrącony, kiedy przejeżdżał przez przejazd rowerowy. Poszkodowany mężczyzna został zabrany przez pogotowie do szpitala.

Do wypadku przy ul. Walczaka w rejonie ronda Ofiar Katynia doszło około godz. 21 we wtorek 19 listopada. Na oznakowanym przejeździe rowerowym doszło do potrącenia rowerzysty przez kierowcę opla. Na miejsce została wysłana policja i pogotowie.

Kierujący oplem jechał ul. Walczaka od strony skrzyżowania z ul. Czereśniową w kierunku ronda Ofiar Katynia. Natomiast rowerzysta przejeżdżał przez oznakowany przejazd rowerowy tuż przed rondem, gdzie został potrącony przez kierowcę opla. Potrącony mężczyzna trafił pod opiekę pogotowia i został zabrany do szpitala na badani.

Okoliczności wypadku i to dlaczego doszło do potrącenia wyjaśnią policjanci.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com

FotoreportażPodziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości