Wiadomości

Pijany 33-latek za kierownicą peugeota

26 listopada 2019, 12:09
fot. Pomoc Drogowa Anhol
We wtorek 26 listopada na starej trójce na wysokości Marwic doszło do wypadku z udziałem busa i samochodu osobowego. Jedna osoba została poszkodowana i zabrana do gorzowskiego szpitala.

Do wypadku na starej trójce pod Gorzowem doszło we wtorek po godz. 11 na wysokości Marwic. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe - bus i samochód osobowy. Na miejsce została wysłana straż pożarna, pogotowie i policja.

W wyniku wypadku bus marki renault dachował, natomiast zmiażdżona osobówka zatrzymała się w rowie. Trzy osoby brały udział w tym zdarzeniu. 

- Z nieustalonych do tej pory przyczyn, kierujący osobowym peugeotem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z naprzeciwka busem. W chwili zdarzenia, kierujący peugeotem - 33-latek był nietrzeźwy. Policyjny alkomat wskazał 1,7 promila alkoholu. Mężczyźnie zostały zatrzymane uprawnienia do kierowania. Za swój wyczyn odpowie przed sądem - mówi Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/4 Wypadek na starej trójce

1/4 Wypadek na starej trójce

2/4 Wypadek na starej trójce

2/4 Wypadek na starej trójce

3/4 Wypadek na starej trójce

3/4 Wypadek na starej trójce

4/4 Wypadek na starej trójce

4/4 Wypadek na starej trójce

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości