Wiadomości

Dwa auta dachowały na S3 [zdjęcia]

17 listopada 2019, 16:39, red
fot. Pomoc Drogowa Anhol
Na trasie S3 z Gorzowa do Skwierzyny doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych – mercedesa i hondy. W wyniku zderzenia oba pojazdy dachowały i zatrzymały się w rowie. Poszkodowane zostały cztery osoby, w tym 7-letnie dziecko.

W niedzielę 17 listopada przed godz. 15 na 107 kilometrze drogi ekspresowej S3 na wysokości Trzebiszewa doszło do wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych - mercedesa i hondy. Pojazdy jechały pasem od strony Gorzowa w kierunku Skwierzyny. W pewnym momencie doszło do zderzenia samochodów, a następnie oba auta dachowały. Na miejsce zostały wysłane zastępy straży pożarnej, trzy karetki pogotowia i policja.

Okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci. W hondzie jechało łącznie 5 osób - rodzice, dziadkowie oraz 7-letnie dziecko. Natomiast w mercedesie podróżował sam kierowca.

- Mercedes i honda są całkowicie zniszczone, nadają się jedynie do kasacji. W wyniku wypadku i dachowania pojazdów cztery osoby zostały poszkodowane. Ranny został kierowca mercedesa oraz dwie osoby dorosłe z hondy i 7-letnie dziecko. Wszyscy zostali przetransportowani karetkami pogotowia do szpitala w Gorzowie i Skwierzynie – opowiada Piotr Chomicz z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Międzyrzeczu.

Ruch w kierunku Skwierzyny odbywa się lewym pasem. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut. 

AKTUALIZACJA

Według wstępnych ustaleń policji, to kierowca hondy uderzył w tył mercedesa, który jadąc przed nim zaczął hamować.

Fotoreportaż


1/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

1/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

2/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

2/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

3/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

3/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

4/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

4/4 Dachowanie mercedesa i hondy na S3

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości