Ukradł sejf z pieniędzmi z firmy, w której pracował

8 listopada 2019, 11:30, red
fot. Lubuska policja
Gorzowscy kryminalni zatrzymali mężczyznę, który włamał się do firmy w której pracował, skąd ukradł sejf z pieniędzmi. 26-latek usłyszał zarzut kradzieży oraz posiadania narkotyków. Policjanci zabezpieczyli sejf i odzyskali pieniądze.

Na początku listopada policjanci otrzymali zgłoszenie, że w jednej z firm na terenie Gorzowa doszło do włamania. Właściciel, który rano pojawił się w pracy zauważył, że w jego pomieszczeniu nie ma sejfu z pieniędzmi. Na miejsce zostali wysłani policjanci kryminalni.

- Czynności operacyjno-śledcze pozwoliły w krótkim czasie od zgłoszenia na wytypowanie osoby odpowiedzialnej za kradzież z włamaniem. Okazało się, że jest to 26-letni pracownik tej firmy. Mężczyzna, jak ustalili kryminalni ukrywał się w wynajmowanym mieszkaniu licząc, że nikt go tam nie znajdzie. W momencie zatrzymania był kompletnie zaskoczony – opowiada Marzena Śpiewak z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

W wynajmowanym mieszkaniu policjanci zabezpieczyli skradzione pieniądze w kwocie około 7 tys. złotych oraz narkotyki. 26-latek został zatrzymany. Niebawem usłyszy zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu do 10 lat więzienia.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x