Tesco w trakcie likwidacji. W sklepie zostają puste półki

8 sierpnia 2019, 21:24
fot. czytelnik
W hipermarkecie Tesco przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie trwa od kilku dni wielka wyprzedaż produktów, które można kupić taniej nawet o 50%. Z dnia na dzień coraz więcej półek zaczyna świecić pustkami, a przy kasach ustawiają się spore kolejki.

Pod koniec lipca portal gorzowianin.com jako pierwszy informował o tym, że Tesco przy ul. Słowiańskiej w Gorzowie zostało sprzedane. Łącznie w całej Polsce zostało sprzedanych 8 dużych hipermarketów. Co powstanie w zamian za Tesco? Według nieoficjalnych informacji ma tam być Carrefour.

Obecnie w Tesco przy ul. Myśliborskiej trwa już czyszczenie magazynów o czym można przekonać się wchodząc do sklepu. Wiele półek jest już po prostu pustych. Wszystko przez to, że sieć zrobiła wielką wyprzedaż. Ceny są nawet o połowę niższe na wybrane produkty spożywcze, przemysłowe, chemię domową, produkty dla dzieci czy dla zwierząt. A to sprawia, że do kas ustawiają się spore kolejki z wypełnionymi koszykami i czy wózkami.

Wyprzedaż trwa również w sklepie przy ul. Górczyńskiej. Ten nie zostanie z kolei zlikwidowany, ale zostanie pomniejszony i jak zapowiada sieć Tesco będzie to „hipermarket kompaktowy”. Pierwszy etap zmian przy Górczyńskiej jest już wprowadzany i wiąże się z redukcją asortymentu. Jak podaje sieć Tesco, liczba produktów ma zostać dopasowana i uproszczona, przez co zakupy w mniejszym sklepie mają być prostsze i bardziej przyjazne dla klientów.

Według nieoficjalnych informacji, sklep Tesco przy ul. Słowiańskiej będzie działał do końca 2019 roku. Po tym czasie na sklep przejmie nowy właściciel.

Fotoreportaż



Podziel się





Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości


x