Zielonogórski klub przeznaczył dla kibiców Stali 800 biletów: 100 biletów ulgowych w cenie 45 zł, oraz 700 normalnych po 50 zł. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i uczącej się młodzieży do 24 roku życia włącznie (urodzeni w 1987 roku i młodsi) za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej lub studenckiej.
- Sprzedaż planujemy od jutra. Jednak na chwilę obecną czekamy na przedstawiciela klubu z Zielonej Góry, który dostarczy nam te bilety. Gdy tylko je dostaniemy podamy szczegóły dotyczące ich dystrybucji - usłyszeliśmy chwilę po godzinie 12 od rzecznika Stali Daniela Siczyńskiego.
Aktualizacja 12:45
Bilety są już w klubie. Ich sprzedaż rusza jutro w sklepiku klubowym w CH Askana. Do otwartej sprzedaży trafi 600 wejściówek. 200 biletów rozporowadzi natomiast stowarzyszenie Stalowcy.
Radosław Łogusz
|
TRASA JUBILEUSZOWA (5-LECIE)
24 maja 2026
kup bilet |
|
Koncert w Świetle Tysiąca Świec
21 grudnia 2025
kup bilet |
|
Tomasz Karolak Stand Up - 50 i co
20 grudnia 2025
kup bilet |
|
Kabaret Ani Mru-Mru w najnowszym programie "Mniej więcej"
19 kwietnia 2026
kup bilet |