Kolejne zmiany na os. Piaski

13 marca 2019, 12:08
fot. archiwum
W środę rozpoczął się kolejny etap przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie. Wykonawca rozpoczął prace na torowisku i jednym pasie ruchu na odcinku drogi od skrzyżowania ul. Chodkiewicza do ul. Okrzei. Skrzyżowanie jest przejezdne.

Wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego prowadzi prace na odcinku od ul. Chodkiewicza do wjazdu do Urzędu Stanu Cywilnego. Natomiast w środę firma przystąpiła do kolejnego etapu robót, tym razem na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Okrzei – co istotne, bez ingerowania w skrzyżowanie, które jest przejezdne. Drugi etap obejmuje prace na torowisku i jednym pasie drogi od skrzyżowania z ul. Chodkiewicza do ul. Okrzei.

Wykonawca wykonał tymczasową jezdnię, która umożliwi poruszanie się pojazdów jednokierunkowo od ulicy Okrzei w stronę ulicy Chodkiewicza, natomiast na istniejącej zawężonej jezdni ruch odbywać się będzie w kierunku przeciwnym.

Z uwagi na zakres prac zamknięte zostanie przejście dla pieszych przy skrzyżowaniu z ul. Chodkiewicza, trasa dla pieszych zostanie wyznaczona od strony dotychczas wygrodzonego terenu robót.

Przystanek autobusowy „Chodkiewicza” w kierunku centrum zostanie wyznaczony przy tymczasowej jezdni na wysokości obecnie istniejącego przystanku.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości