Wiadomości

Zatankujemy na S3

12 marca 2019, 20:34, red
W IV kwartale 2020 roku na S3, pomiędzy Gorzowem a Zieloną Górą mają powstać dwie stacje paliw koncernu Lotos. Firma wygrała przetarg ogłoszony przez GDDKiA.

Na odcinku od Gorzowa do Zielonej Góry nie ma żadnej stacji paliw, która zlokalizowana jest bezpośrednio przy S3. Dezeli chcemy zatankować, coś zjeść lub chociażby odpocząć, musimy zjeżdżać z drogi ekspresowej. To ma się zmienić i to już niebawem. Do końca 2020 roku na lubuskim odcinku S3 powstaną dwie nowe stacje paliw. Wybuduje je grupa LOTOS, która wygrała przetarg ogłoszony przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad.

Chodzi tu o dwa MOP-y – Popowo Wschód oraz Popowo Zachód, znajdujące się około 3 kilometry przed Skwierzyną. Jak informuje LOTOS, każdy z obiektów oferować będzie pełną gamę paliw bezpośrednio z gdańskiej rafinerii Grupy Lotos oraz własną gastronomię, przestronne parkingi, toalety, kompresory i świetnie zaopatrzone sklepy.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości