Wiadomości

Sterroryzował krupierki w kasynie [film i zdjęcia]

1 marca 2019, 21:24, ak
fot. gorzowianin.com
W piątkowy wieczór w kasynie przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie doszło do rozboju. Mężczyzna, który przegrał znaczną ilość gotówki, próbował sterroryzować krupierki plastikowym pistoletem i zabrać pieniądze.

Informacje o tym, że coś się stało przy ul. Kosynierów Gdyńskich otrzymaliśmy w piątkowy wieczór 1 marca przed godz. 21 od czytelników pod numerem alarmowym 45 00 66 400. Przed znajdujący się tam hotel podjechało kilka policyjnych radiowozów. Policjanci wraz z ochroną weszli jednak do kasyna, gdzie jak ustalił portal gorzowianin.com doszło do rozboju. Wcześniej na miejscu pojawili się pracownicy ochrony. Napastnik został obezwładniony przez jednego z graczy, po czym przekazany pracownikom ochrony. Dopiero później na miejscu pojawiła się policja.

- Mężczyzna, który grał w kasynie przegrał pieniądze. Wtedy próbował sterroryzować krupierki przedmiotem przypominającym broń i wymusić wydanie przegranych pieniędzy. Nie wiedzieliśmy z kim mamy do czynienia, dlatego też na miejsce zostały wysłane cztery policyjne patrole. Okazało się, że 29-letni mężczyzna, który usiłował dokonać rozboju ma przy sobie plastikowy pistolet na kulki – mówi w rozmowie z portalem gorzowianin.com Marcin Maludy, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji.

Według nieoficjalnych informacji chodziło o znaczą ilość gotówki. Mężczyzna został zatrzymany przez policję. 29-latek usłyszy zarzut rozboju za który kodeks karny przewiduje do 12 lat więzienia.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Fotoreportaż


1/7 Policyjna akcja w kasynie

1/7 Policyjna akcja w kasynie

2/7 Policyjna akcja w kasynie

2/7 Policyjna akcja w kasynie

3/7 Policyjna akcja w kasynie

3/7 Policyjna akcja w kasynie

4/7 Policyjna akcja w kasynie

4/7 Policyjna akcja w kasynie

5/7 Policyjna akcja w kasynie

5/7 Policyjna akcja w kasynie

6/7 Policyjna akcja w kasynie

6/7 Policyjna akcja w kasynie

7/7 Policyjna akcja w kasynie

7/7 Policyjna akcja w kasynie

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości