Wiadomości

Pijany pieszy wbiegł pod jadące auto

27 lutego 2019, 18:42, red
fot. czytelniczka Paulina
W środowe popołudnie przy ul. Kosynierów Gdyńskich doszło do potrącenia 68-letniego mężczyzny przez kierowcę samochodu osobowego marki mazda. Okazało się, że mężczyzna wbiegł na jezdnię w niedozwolonym miejscu.

Do wypadku doszło w środę 27 lutego przed godz. 18 przy ul. Kosynierów Gdyńskich na wysokości hotelu Mieszko. Informację o zdarzeniu oraz zdjęcie otrzymaliśmy od czytelniczki Pauliny na facebookowym profilu gorzowianin.com.

Kierujący samochodem osobowym marki mazda potrącił mężczyznę. Okazało się, że pieszych przebiegał przez jezdnię w miejscu, gdzie nie było pasów i wbiegł prosto pod koła nadjeżdżającego auta. Kierowca nie miał szansy na reakcję.

- 68-letni mężczyzna, który był pod wpływem alkoholu zdecydował się przebiec przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Wskutek czego został potrącony przez jadącego prawidłowo kierowcę mazdy. Mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń i został zabrany do gorzowskiego szpitala na badania – komentuje Maciej Kimet z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości