Samochodem po ścieżce rowerowej

31 stycznia 2019, 13:12, red
fot. czytelnik Remigiusz
Trwa przebudowa ul. Kazimierza Wielkiego w Gorzowie i dojazd autem do niektórych posesji stał się niemożliwy. Jednak kilku mieszkańców remontowanej ulicy znalazło rozwiązanie w tej sytuacji i postanowiło dojechać pod dom ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż Kłodawki.

Na początku stycznia ruszyła przebudowa ul. Kazimierza Wielkiego na odcinku od Urzędu Stanu Cywilnego do ul. Chodkiewicza. Na czas robót główny objazd prowadzony jest ul. Chodkiewicza, a mieszkańcy niektórych budynków nie mają dojazdu do swoich posesji.

Jednak kilka osób mieszkających przy ul. Kazimierza Wielkiego postanowiło za wszelką cenę podjechać pod swój dom. Jak się okazało, mieszkańcy zrobili sobie dojazd ścieżką pieszo-rowerową wzdłuż Kłodawki.

O całej sprawie portal gorzowianin.com poinformował czytelnik Remigiusz, który przysłał również zdjęcie do naszej redakcji.

- Rozumiem, że nie wszyscy mieszkańcy ul. Kazimierza Wielkiego mają możliwość dojechania autem do swojej posesji w trakcie remontu, ale to nie znaczy, że mają rowerzystom i pieszym rozwalać nową ścieżkę pieszo-rowerową, która powstała wzdłuż Kłodawki. Wjeżdżają na ścieżkę od strony ul. Chodkiewicza – podkreśla czytelnik Remigiusz.

Mieszkaniec Gorzowa sprawę zgłosił do straży miejskiej. Chciał, aby kierowcy jeżdżący po ścieżce rowerowej zostali ukarani. Czy doszło do interwencji i kierowcy dostali mandaty? Czekamy na odpowiedź komendanta straży miejskiej w tej sprawie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości