• Dziś 17°/6°
  • Jutro 13°/5°
  • Pojutrze 10°/3°
  • Jakość powietrza (CAQI): 14 Wspaniałe powietrze! Idealny dzień na wyjście.
Wiadomości

Prace na estakadzie i zamknięta Nadbrzeżna

13 października 2018, 12:11, red
fot. gorzowianin.com
Wykonawca modernizacji estakady kolejowej w Gorzowie przystąpi w poniedziałek do kolejnego etapu prac przy układaniu szyn kolejowych. W związku z tym w poniedziałek i środę na kilka godzin zostanie zamknięta ul. Nadbrzeżna.

W ubiegłym tygodniu firma Intercore rozpoczęła układanie szyn kolejowych na estakadzie. W poniedziałek 15 października wykonawca przystąpi do kolejnego etapu układania torów kolejowych.

W związku z pracami i ze względów bezpieczeństwa w poniedziałek w godzinach od 7.30 do 13 zostanie zamknięta ul. Nadbrzeżna na odcinku od Wildomu do ul. Wodnej. Zamknięcie ul. Nadbrzeżnej nastąpi również w środę 17 października w godz. od 7.30 do 13.

Dojazd do mostu Staromiejskiego będzie możliwy od ulicy Spichrzowej pod wiaduktem na ulicy Chrobrego. Nadal pozostanie zamknięty przejazd pod estakadą na wysokości ul. Wodnej.

Dziękujemy, że jesteś z nami i przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Więcej informacji z Gorzowa znajdziesz na stronie głównej portalu gorzowianin.com


Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości