Wiadomości

Zboczeniec grasuje przy cmentarzu w Gorzowie

24 września 2018, 20:42, ak
Policjanci szukają mężczyzny, który całkowicie nagi biegał po ul. Żwirowej i cmentarzu w Gorzowie. Mężczyzna miał ponadto zaczepiać kobiety, pokazując im swoje nagie ciało.

Do redakcji portalu gorzowianin.com zgłosiła się czytelniczka, która w poniedziałkowe popołudnie 24 września widziała na terenie cmentarza przy ul. Żwirowej całkowicie rozebranego mężczyznę zaczepiającego napotkane na drodze kobiety

- Około godz. 17.30 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który całkowicie nagi, jedynie ze slipkami na głowie miał poruszać się ulicą Żwirową. Na miejsce zostały skierowane cztery policyjne patrole. Kiedy policjanci dotarli na miejsce, sprawdzili pobliski teren, ale mężczyzny już nie było. To oczywiście nie kończy sprawy. Mamy jego rysopis i będziemy starać się zatrzymać tego mężczyznę – komentuje Mateusz Sławek z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.

Policjanci apelują, aby wszystkie osoby, które zauważą rozebranego mężczyznę, od razu zgłosiły ten fakt na policję. To nie pierwsza tego typu sytuacja do której doszło przy ul. Żwirowej w Gorzowie. Do ostatniego tego typu przypadku doszło 25 maja 2018. Wówczas 38-letni mężczyzna obnażał się przy ul. Żwirowej i w parku 750-lecia. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Wcześniej do podobnej sytuacji przy ul. Żwirowej doszło we wrześniu 2017 roku. Wtedy 53-letni mieszkaniec Gorzowa ubrany w długi płaszcz i z maską na twarzy, zaczepiał kobiety i rozbierał się przed nimi. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ. Obaj mężczyźni za swoje nieobyczajne zachowanie odpowiedzieli przed sądem.

Policjanci nie wykluczają, że za poniedziałkowe zdarzenie może odpowiadać jeden z mężczyzn, który w ubiegłych miesiącach biegał rozebrany po ul. Żwirowej.

Dziennikarzu! Jeżeli wykorzystujesz w swoich doniesieniach informacje, które przeczytałeś na naszym portalu – podaj proszę źródło. Szanuj naszą pracę!
Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości