Agresor wpadł w ręce policji

29 maja 2018, 12:28, red
fot. gorzowianin.com
Policja w Gorzowie zatrzymała mężczyznę, który obnażał się w różnych rejonach miasta. 38-latek rzucał też butelkami w swojego znajomego. Krewki gorzowianin szybko został ujęty przez stróżów prawa.

O tym, że nieznany mężczyzna obnaża się w różnych częściach miasta pisaliśmy 25 maja w artykule pt. „Zboczeniec ponownie grasuje przy Żwirowej”. Ze wstępnych informacji wynikało, że rozbierać się miało dwóch różnych mężczyzn. Ostatecznie okazało się, że za wybryk przy ul. Żwirowej i w parku 750-lecia odpowiada ten sam mężczyzna.

38-letniego mieszkańca Gorzowa udało się zatrzymać dzięki interwencji przy ul. Sucharskiego w piątkowy wieczór przed godz. 21. Na miejscu szybko pojawili się nieumundurowani funkcjonariusze, do których dołączył patrol interwencyjny. Policjanci udzielali pierwszej pomocy pokrzywdzonemu, który miał obrażenia głowy. Na miejsce została wezwana karetka.

- Funkcjonariusze ustalili, że 46-letni pokrzywdzony spotkał się z 38-letnim znajomym. Młodszy z nich po pewnym czasie oddalił się na kilkadziesiąt minut. Kiedy wrócił, zauważył, że 46-latek nadal jest w tym samym miejscu. Rozpoczęła się wymiana zdań, po których 38-latek wyciągnął ze śmietnika szklane butelki. Rzucał nimi w 46-latka. Dwie z nich trafiły go w głowę. Po całej sytuacji 38-latek uciekł – opowiada Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji.

Mężczyzna został zatrzymany po kilku minutach przez nieumundurowanych policjantów. Policjanci ustalili, że 38-latek obnażał się na gorzowskim osiedlu Górczyn i w okolicach ul. Żwirowej. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

-38-letni gorzowianin był w przeszłości karany za inne przestępstwa. Teraz usłyszał dwa zarzuty. Jeden dotyczy uszkodzenia ciała, a kolejny obnażania. Funkcjonariusze w związku z nieobyczajnym wybrykiem skierują wniosek o ukaranie do sądu. Za uszkodzenie ciała grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem – komentuje Jaroszewicz

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości