Ewakuacja Tesco na Słowiańskiej

28 sierpnia 2018, 09:05, ak
fot. archiwum
We wtorkowy poranek klienci i pracownicy Tesco przy ul. Słowiańskiej zostali ewakuowani ze sklepu. Wszystko przez walizkę pozostawioną przed drzwiami. Teren został zabezpieczony, a na miejsce wezwano pirotechników. Okazało się, że porzucona walizka jest pusta.

- Co się dzieje w Tesco na Słowiańskiej? Policja zamknęła wjazd na parking z każdej strony, a wejścia do Tesco otoczone są taśmą – dopytywała czytelniczka Monika. Okazało się, że we wtorkowy poranek 28 sierpnia o godz. 7.20 dyżurny gorzowskiej policji otrzymał zgłoszenie o pozostawionej walizce przed wejściem do sklepu.

Na miejsce zostało wysłanych kilka patroli, które zabezpieczyły teren. Został ogłoszony alarm bombowy i ewakuowano 70 pracowników Tesco oraz 20 klientów, którzy robili zakupy. Do sprawdzenia walizki zostali ściągnięci policyjni pirotechnicy.

- Po dokonaniu sprawdzenia pirotechnicznego, zagrożenia nie stwierdzono. Walizka była pusta. Wszyscy pracownicy oraz klienci mogli wrócić do sklepu – komentuje Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie.


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości