Dom grozy zaprasza. Odważysz się wejść? [zdjęcia]

12 czerwca 2018, 08:00, ak
fot. Scary House Gorzów
W środę 20 czerwca zostanie otwarte nowe miejsce rozrywki w naszym mieście, jednak dla osób o wyłącznie mocnych nerwach. Wizyta w Scary House Gorzów przy ul. Obotryckiej gwarantować będzie szybsze bicie serca.

- Lubisz się bać? Myślisz, że już nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Rzucamy Ci wyzwanie! Prawie 300 metrów grozy, przerażające pomieszczenia z których musisz się wydostać w całkowitej ciemności... Na każdym kroku staniesz twarzą w twarz z Twoją największą fobią… podejmij wyzwanie i spróbuj nie krzyknąć stop! - tak opisuje Scary House jego menadżerka.

Nowe miejsce rozrywki mieści się w kamienicy przy ul. Obotryckiej 7 (nad pubem Studnia) i jest to pierwszy w województwie lubuskim dom grozy. Podobne miejsca możemy znaleźć najbliżej w Poznaniu lub w Szczecinie. Wielkie otwarcie domu grozy zaplanowano na środę 20 czerwca na godz. 19. Osoby, które będą chciały tego dnia spróbować swoich sił w Scary House muszą wcześniej dokonać rezerwacji.

- Wszystko po to, aby otwarcie odbyło się bez zbędnego zamieszania. Rezerwacji można dokonywać poprzez wiadomość na facebookowym profilu Scary House Gorzów. W ciągu godziny przez dom grozy będą mogły przejść 2-3 grupy, które będą składać się z 4-5 osób na grupę. Natomiast jeżeli pojawią się osoby bez rezerwacji, a będzie wolne miejsce w mniejszej grupie to będą mogły do niej dołączyć. Jednak ważne jest, aby trzymać się zasad – podkreśla menadżerka Scary House.

Zasady domu grozy

Zabawa będzie polegała na przejściu całego domu w egipskich ciemnościach, który składa się z różnych pomieszczeń odpowiednio zaaranżowanych by pobudzać wszystkie nasze lęki. Niektóre z pomieszczeń będą zamknięte, a dreszczyku emocji i strachu będą dodawać upiorni aktorzy. Natomiast grupa będzie musiała się wydostać z tych pomieszczeń wyposażona jedynie w latarkę.

Jeżeli podczas pokonywania kolejnych pomieszczeń kogoś ogarnie atak paniki i będzie miał dosyć postaci rodem z horroru, które wyłaniają się z ciemności – będzie mógł użyć hasła bezpieczeństwa. Hasłem bezpieczeństwa jest „STOP” i trzeba je wyraźnie powiedzieć lub wykrzyczeć. Zaraz po jego użyciu osoba z obsługi wyprowadza osobę zgłaszającą, natomiast pozostali uczestnicy kontynuują zabawę.

Gorzowski dom grozy jest przeznaczony dla osób dorosłych oraz młodzieży od 16 lat za pisemną zgodą rodziców. Co istotne, jest to miejsce dla ludzi o mocnych nerwach lub takich, którzy lubią adrenalinę. Scary House nie jest odpowiednią rozrywką dla osób z epilepsją, klaustrofobią czy nadciśnieniem. Ważne jest, aby nie bić aktorów biorących udział w zabawie.

Scary House Gorzów będzie otwarty od czwartku do niedzieli. W czwartki i piątki w godz. 18-22, natomiast w soboty i niedziele w godz. 16-22. Optymalny czas przejścia wszystkich pomieszczeń to 15-20 minut, o ile ktoś wytrzyma i nie krzyknie wcześniej „STOP”.

Otwarcie Scary House Gorzów odbędzie się pod patronatem portalu gorzowianin.com. Nie zabraknie recenzji z domu strachu oraz zdjęć uchylających rąbka tajemnicy.

Fotoreportaż


1/4 Scary House Gorzów

1/4 Scary House Gorzów

2/4 Scary House Gorzów

2/4 Scary House Gorzów

3/4 Scary House Gorzów

3/4 Scary House Gorzów

4/4 Scary House Gorzów

4/4 Scary House Gorzów

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości