Zło czai się przy Obotryckiej

20 czerwca 2018, 22:01, mati
fot. gorzowianin.com
Najpierw dostajesz kaptur, który zakładasz na głowę. Po kilku chwilach wchodzisz do mrocznego pomieszczenia, w którym zaczyna się Twoja przygoda. Jeżeli lubisz się bać, to w Scary House w Gorzowie będziesz mógł przeżyć na własnej skórze sceny niczym z filmowych horrorów.

Byliśmy, zobaczyliśmy i naprawdę się przestraszyliśmy. Ekipa portalu gorzowianin.com, w środowe popołudnie mogła na własne oczy zobaczyć najbardziej mroczny zakątek naszego miasta. Scary House powstał w Gorzowie przy ulicy Obotryckiej, w dawnych pomieszczeniach urzędu miasta. Sama kamienica, w której znajduje się Scary House jest dość przerażająca, a wystrój wnętrz i atrakcje, które spotkamy podczas przejścia jeszcze bardziej potęgują emocje.

Z wiadomych względów opowiadać o naszym przejściu nie będziemy, żeby nie psuć Wam zabawy, ale możemy zdradzić, ze w Scary House w Gorzowie czeka na Was aż 15 mrocznych pomieszczeń. W każdym z nich czai się zło. Nigdy nie wiemy, z którego rogu wyskoczy upiór i co znajdziemy za kolejnymi drzwiami, w których panuje tylko ciemność… I tylko ta ciemność sprawia, że nie widać prawdziwego przerażenia w oczach naszych współuczestników.

Do dyspozycji mamy latarkę i krótkofalówkę. Latarką możemy oświetlać sobie drogę, a krótkofalówka ma wybawić nas z opresji, gdy przestraszymy się nie na żarty. W każdej chwili możemy powiedzieć słowo STOP i obsługa bezpiecznie wyprowadzi nas do wyjścia. Możemy jednak zdradzić, że nie warto, bo w ten sposób ominie Was wiele mrocznych tajemnic. Wytrwajcie w Scary House do końca. Po prostu trzeba dotrzeć do ostatnich drzwi z numerem 15. Emocje gwarantowane.

Więcej o Scary House na naszym portalu przeczytasz TUTAJ

Fotoreportaż


1/4 Scary House Gorzów

1/4 Scary House Gorzów

2/4 Scary House Gorzów

2/4 Scary House Gorzów

3/4 Scary House Gorzów

3/4 Scary House Gorzów

4/4 Scary House Gorzów

4/4 Scary House Gorzów

Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości