Wiadomości

Łąki Łan na Dniach Gorzowa

15 maja 2018, 19:00, ak
fot. facebook.com/pg/lakilan/photos
Do Dni Gorzowa 2018 zostały trzy tygodnie. Znamy kolejny zespół, który zagra podczas tegorocznego święta miasta. Do grupy artystów, którzy wystąpią na nadwarciańskich błoniach dołącza Łąki Łan.

Dni Gorzowa coraz bliżej i znamy coraz więcej szczegółów dotyczących tegorocznego święta miasta, które odbędzie się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach przy ul. Fabrycznej.

Wiemy już, że w sobotę 9 czerwca na scenie zobaczymy polski zespół Cree & Sebastian Riedel znany z takich utworów jak "Zostań ze mną" czy "Na dnie Twojego serca" oraz zespół Defis grający muzykę disco polo z takimi hitami jak „Niespotykany Kolor” czy „Lek Na Życie”. A także ukraiński zespół Kozak System. Natomiast w niedzielę 10 czerwca wystąpi kontrowersyjny wokalista Michał Szpak z piosenką "Color of your life", Andrzej „Piasek” Piaseczny ze swoim hitem „Chodź, przytul, przebacz” oraz Mesajah z utworem „Lepsza połowa”.

Kolejnym zespołem, który zobaczymy i przede wszystkim usłyszymy podczas tegorocznych Dni Gorzowa 2018 będzie Łąki Łan, który gra połączenie muzyki elektronicznej, popu, rocka oraz funku. Łąki Łan grupa wyróżniająca się i przyciągająca uwagę, przede wszystkim tym, że muzycy wychodzą na scenę przebrani za owady i zwierzęta, a ich teksty nawiązują do szacunku dla przyrody i życia z nią w zgodzie. Chociaż często teksty grupy są niezrozumiałe dla szerszego grona odbiorów, to na ich koncertach bawią się tłumy. Ich najpopularniejsze utwory to "Jammin'", "Pola ar", "Lovelock", "Słońca łan" czy też „Bombaj”.

Obecnie w skład zespołu wchodzą: Poń Kolny (Jarosław Jóźwik), Bonk (Michał Chęć), Mega Motyl (Piotr Koźbielski), Paprodziad (Włodzimierz Dembowski), Zając Cokictokloc (Bartek Królik), Jeżus Marian (Marek Piotrowski), Boykot (Piotr Pacak) i Jewiór (Michał Kowalski).

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości