Mesajah na Dniach Gorzowa

11 maja 2018, 13:22
fot. facebook.com/pg/MESAJAHofficial/photos
Na scenie tegorocznych Dni Gorzowa pojawią się artyści prezentujący przeróżne style muzyczne, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Kolejną gwiazdą, która wystąpi podczas czerwcowej imprezy będzie Mesajah.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach przy ul. Fabrycznej. Natomiast w czwartek 7 czerwca odbędą się jubileuszowe 30. międzynarodowe spotkania zespołów cygańskich Romane Dyvesa 2018.

Co do tegorocznego święta miasta, to wiemy już, że w sobotę 9 czerwca na scenie zobaczymy polski zespół Cree & Sebastian Riedel znany z takich utworów jak "Zostań ze mną" czy "Na dnie Twojego serca" oraz zespół Defis grający muzykę disco polo z takimi hitami jak „Niespotykany Kolor” czy „Lek Na Życie”. A także ukraiński zespół Kozak System. Natomiast w niedzielę 10 czerwca wystąpi kontrowersyjny wokalista Michał Szpak z piosenką "Color of your life" oraz Andrzej „Piasek” Piaseczny ze swoim hitem „Chodź, przytul, przebacz”.

Natomiast kolejną gwiazdą, którą zobaczymy w niedzielę 10 czerwca na scenie będzie Mesajah, czyli polski wokalista reggae, dancehall i raggamuffin. Mesajah, a właściwie Manuel Rengifo Dia awoją karierę muzyczną rozpoczął w 2003 roku tworząc grupę Natural Dread Killaz. Natomiast od 2008 roku występuje solowo i do tej pory wydał cztery albumy studyjne. Jego najpopularniejsze utwory to "Każdego dnia", "Ładna i cwana", "Lepsza połowa" czy też "Wolne"


Podziel się


Komentarze


Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości