Wiadomości

Piasek gwiazdą Dni Gorzowa

25 kwietnia 2018, 20:00, ak
fot. youtube
Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się na początku czerwca, więc czasu do imprezy zostało niewiele ponad miesiąc. Znamy kolejną muzyczną gwiazdę, która wystąpi na scenie. Tym razem będzie to Andrzej Piaseczny.

Tegoroczne Dni Gorzowa odbędą się w dniach 8-10 czerwca na nadwarciańskich błoniach. Imprezę przełożono z końcówki miesiąca ze względu odbywające się mistrzostwa świata w piłce nożnej.

Wiemy już, że podczas tegorocznego święta miasta w sobotę 9 czerwca na scenie zobaczymy polski zespół Cree & Sebastian Riedel znany z takich utworów jak "Zostań ze mną" czy "Na dnie Twojego serca" oraz zespół Defis grający muzykę disco polo z takimi hitami jak „Niespotykany Kolor” czy „Lek Na Życie”. A także ukraiński zespół Kozak System. Natomiast w niedzielę 10 czerwca wystąpi kontrowersyjny wokalista Michał Szpak z piosenką "Color of your life".

Portal gorzowianin.com ustalił, że gwiazdą wieczoru w niedzielę 10 czerwca będzie Andrzej „Piasek” Piaseczny. Artysya zaśpiewa na zakończenie Dni Gorzowa.

Andrzej Piaseczny to polski piosenkarz, autor tekstów i aktor, a swoją muzyczną karierę solową rozpoczął w 1998 roku. W tym samym roku wystąpił w duecie z Natalią Kukulską, z którą nagrał piosenkę „Jesteś blisko mnie”. Na swoim koncie ma 12 albumów studyjnych, ostatni z nich „O mnie, o tobie, o nas” został wydany w 2017 roku. Wśród najpopularniejszych utworów Piasecznego znajdziemy „Chodź, przytul, przebacz”, „Śniadanie do łóżka”, „Niecierpliwi”, czy „Imię deszczu”.

Subskrybuj "Gorzowianin.com" na Google News
Jesteś świadkiem ważnego wydarzenia? Może widziałeś wypadek? Nagrałeś film lub zrobiłeś zdjęcie? Coś Cię denerwuje? Daj nam znać!
tel. +48 450 066 400

Podziel się

Komentarze

Zobacz także

Imprezy


Pozostałe wiadomości